Kontakt
14 6760-572,
info@addan.pl

ADDAN Wod-Kan.Co.

Prowadzimy również punkt: Prania dywanów i tapicerek

 • 1 Addan Wod-Kan.Co.

  Witamy na stronie sklepu ADDAN Wod-Kan.Co. zajmującego się sprzedażą artykułów w branży instalacji wodno-kanalizacyjnych, grzewczych i wyposażenia łazienek. Poniżej przedstawiamy krótką ofertę materiałów i urządzeń do nabycia w naszym sklepie.
  Read Me...
 • 2 Pranie Dywanów i Tapicerek

  Oferujemy usługi w zakresie prania dywanów, tapicerek meblowych i tapicerek samochodowych. Usługi wykonujemy w naszej pralni lub u klienta. Dywany i wykładziny czyszczone w naszej pralni, zwracamy wyczyszczone i suche bez względu na pogodę. Poniżej przedstawiamy pełną ofertę świadczonych usług.
  Read Me...
 • 3 Systemy solarne

  Ekologiczne systemy solarne do produkcji ciepłej wody użytkowej i wspomagania centralnego ogrzewania, z panelami płaskimi lub kolektorami próżniowymi.
  Read Me...
 • 4 Pranie tapicerek meblowych i samochodowych

  Pranie tapicerki meblowej wykonujemy u klienta po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym, terminu i miejsca usługi. Tapicerki samochodowe pierzemy w miejscu wyznaczonym, obok budynku pralni lub u klienta. Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług.
  Read Me...
 • 5 Kotły, grzejniki, armatura łazienkowa

  Szeroki wybór kotłów węglowych i kotłów gazowych. Wymienniki i zasobniki 200-300 L. Grzejniki stalowe, aluminiowe i łazienkowe. Aparatura pomiarowa i zabezpieczająca. Armatura łazienkowa, ceramika sanitarna, wanny, kabiny. Części zamienne i inne ...
  Read Me...

Pranie tapicerki samochodowej

Pranie tapicerek samochodowych wykonujemy metodą ekstrakcyjną, polegającą na rozpyleniu silnego środka piorącego na czyszczoną powierzchnię, mechaniczne wtarcie go w materiał i wypłukanie rozpuszczonego brudu środkiem płuczącym za pomocą odkurzacza piorącego. Pranie wykonywane jest pod ciśnieniem, dzięki czemu tapicerka jest dogłębnie wyczyszczona, co gwarantuje znakomity efekt.

Pranie tapicerki samochodowej, czyli co czyścimy:

 1. fotele
 2. podsufitka
 3. podłoga
 4. bagażnik
 5. kokpit

Czytaj więcej...

Odplamianie dywanów, wykładzin i tapicerek.

Odplamianie dywanów, wykładzin i tapicerek, jest jedną z dodatkowych usług jakie wykonujemy w naszej pralni. Plamy powstałe podczas użytkowania dywanu w zdecydowanej większości możemy usunąć domowymi sposobami, ale niektóre plamy wymagają użycia silnych środków chemicznych i odpowiedniego ich zastosowania. Plamy po kawie, herbacie, krwi, coli, tonerze, smarach, długopisach, plastelinie, gumie do żucia i całą gamę plam po artykułach spożywczych można usunąć za pomocą profesjonalnych odplamiaczy i rozpuszczalników.

Posiadamy odpowiednie środki chemiczne, wiedzę  i doświadczenie, do tego żeby pomóc Tobie w pozbyciu się uporczywych plam z dywanu, wykładziny lub tapicerki

Pranie tapicerki meblowej.  

Pranie tapicerek meblowych wykonujemy metodą ekstrakcyjną, polegającą na rozpyleniu silnego środka piorącego na powierzchnię obiciową mebla, mechaniczne wtarcie go w materiał i wypłukanie rozpuszczonego brudu środkiem płuczącym za pomocą odkurzacza piorącego. Pranie wykonywane jest pod ciśnieniem, dzięki czemu tapicerka jest dogłębnie wyczyszczona, co gwarantuje znakomity efekt.

Pranie tapicerki meblowej, czyli co czyścimy:

 1. wypoczynki
 2. sofy
 3. narożniki
 4. kanapy
 5. krzesła tapicerowane

Pranie tapicerki meblowej, czyli jak czyścimy:

 1. odkurzanie, usunięcie zabrudzeń stałych tj.piach. kurz, włosy
 2. natrysk środka rozpuszczającego brud i wtarcie go w materiał
 3. wypłukanie rozpuszczonego brudu odkurzaczem piorącym, przy użyciu specjalnego płynu płuczącego
 4. odplamianie, jeżeli jest wymagane

Do prania tapicerki używamy profesjonalnych atestowanych środków czyszczących. Po praniu tapicerka pachnie świeżością i "czystością". Tapicerka meblowa wyprana w taki sposób, wysycha w około 12 godzin.

Serwis naprawy

 • Serwis Ariston

  Autoryzowany Serwis Ariston

  Szady Zenon 

  1. pierwsze uruchomienia
  2. naprawy gwarancyjne
  3. naprawy pogwarancyjne
  4. konserwacja

  tel : 017 583-76-33

  tel. kom : 0603 863 009

Zobacz naszą ofertę

Wystaw opinię

    

Opinie o Addan Pranie Dywanów, Tapicerek Meblowych i Samochodowych  

 

Opinie o Addan Pranie Dywanów, Tapicerek Meblowych i Samochodowych 

 

Opinie o Addan Pranie Dywanów, Tapicerek Meblowych i Samochodowych

Copyright 2023 robol69