Kontakt
14 6760-572,
info@addan.pl

ADDAN Wod-Kan.Co.

Prowadzimy również punkt: Prania dywanów i tapicerek

 • 1 Addan Wod-Kan.Co.

  Witamy na stronie sklepu ADDAN Wod-Kan.Co. zajmującego się sprzedażą artykułów w branży instalacji wodno-kanalizacyjnych, grzewczych i wyposażenia łazienek. Poniżej przedstawiamy krótką ofertę materiałów i urządzeń do nabycia w naszym sklepie.
  Read Me...
 • 2 Pranie Dywanów i Tapicerek

  Oferujemy usługi w zakresie prania dywanów, tapicerek meblowych i tapicerek samochodowych. Usługi wykonujemy w naszej pralni lub u klienta. Dywany i wykładziny czyszczone w naszej pralni, zwracamy wyczyszczone i suche bez względu na pogodę. Poniżej przedstawiamy pełną ofertę świadczonych usług.
  Read Me...
 • 3 Systemy solarne

  Ekologiczne systemy solarne do produkcji ciepłej wody użytkowej i wspomagania centralnego ogrzewania, z panelami płaskimi lub kolektorami próżniowymi.
  Read Me...
 • 4 Pranie tapicerek meblowych i samochodowych

  Pranie tapicerki meblowej wykonujemy u klienta po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym, terminu i miejsca usługi. Tapicerki samochodowe pierzemy w miejscu wyznaczonym, obok budynku pralni lub u klienta. Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług.
  Read Me...
 • 5 Kotły, grzejniki, armatura łazienkowa

  Szeroki wybór kotłów węglowych i kotłów gazowych. Wymienniki i zasobniki 200-300 L. Grzejniki stalowe, aluminiowe i łazienkowe. Aparatura pomiarowa i zabezpieczająca. Armatura łazienkowa, ceramika sanitarna, wanny, kabiny. Części zamienne i inne ...
  Read Me...

Instalacja wodna z miedzi

Instalacje wodne z miedzi wykonuje się za pomocą rur miedzianych i kształtek lutowanych lub zaprasowywanych. Zaletą instalacji miedzianych jest łatwość obróbki i połączeń lutowanych, jak również właściwości bakteriobójcze miedzi. Podczas wykonywania instalacji wodnej z miedzi, należy pamiętać o użyciu lutu bezołowiowego do połączeń lutowanych. W przypadku połączeń zaprasowywanych uszczelnienie złączek wykonane jest w postaci gumowych uszczelek O-ring.

Czytaj więcej...

Instalacja wodna z pex/al/pex, czyli popularny pexal lub z pex-a (pex) wykonuje się jako instalacja prowadzona z rozdzielaczy, lub jako instalacja trójnikowa. Instalacja prowadzona z rozdzielacza, polega na podłączeniu każdego oczka (spustu) bezpośrednio z rozdzielacza. W takim przypadku podobnie jak w instalacji CO, posiadamy rozdzielacz, z wodą zimną i osobny rozdzielacz do wody ciepłej. Instalację z rur pex lub pexal możemy wykonanć bez rozdzielaczy, gdzie podłączenia od każdego oczka realizujemy poprzez trójniki z głównej rury zasilającej.

Do zalet instalacji z rur pexal, pex należy zaliczyć:

 1. łatwość wykonania bez specjalistycznych narzędzi
 2. możliwość dowolnego prowadzenia rur
 3. brak połączeń pod wylewką w przypadku instalacji z rozdzielacza
 4. wkładka antydyfuzyjna aluminiowa lub powłoka chemiczna (rury pex)

Czytaj więcej...

Instalacje ciepłej i zimnej wody użytkowej, wykonanej z polipropylenu (PP), są obecnie najczęściej spotykanymi instalacjami w budowanych domach jednorodzinnych. Łatwość i szybkość montażu, jak również bogaty asortyment kształtek i rur, decyduje o wyborze systemu zgrzewanego, do montażu instalacji wodnej i CO. Do zalet instalacji z PP należy dodać nie wygórowaną cenę, jak i dostępność asortymentu z PP w sklepach instalacyjnych.

Rura PP

Czytaj więcej...

Instalacja wodna ocynkowana z kształtek skręcanych, dzisiaj praktycznie wyparta przez systemy z tworzyw sztucznych lub miedzi, wykorzystywana jest we wszelkiego rodzaju remontach lub modernizacjach istniejących już instalacji ocynkowanych. Warto przypomnieć,że kształtki czarne (nie ocynkowane) i rury czarne bezszwowe wykorzystuje się do montażu instalacji gazowych. 

Czytaj więcej...

Serwis naprawy

 • Serwis Ariston

  Autoryzowany Serwis Ariston

  Szady Zenon 

  1. pierwsze uruchomienia
  2. naprawy gwarancyjne
  3. naprawy pogwarancyjne
  4. konserwacja

  tel : 017 583-76-33

  tel. kom : 0603 863 009

Zobacz naszą ofertę

Wystaw opinię

    

Opinie o Addan Pranie Dywanów, Tapicerek Meblowych i Samochodowych  

 

Opinie o Addan Pranie Dywanów, Tapicerek Meblowych i Samochodowych 

 

Opinie o Addan Pranie Dywanów, Tapicerek Meblowych i Samochodowych

Copyright 2023 robol69