Kontakt
14 6760-572,
info@addan.pl

ADDAN Wod-Kan.Co.

Prowadzimy również punkt: Prania dywanów i tapicerek

 • 1 Addan Wod-Kan.Co.

  Witamy na stronie sklepu ADDAN Wod-Kan.Co. zajmującego się sprzedażą artykułów w branży instalacji wodno-kanalizacyjnych, grzewczych i wyposażenia łazienek. Poniżej przedstawiamy krótką ofertę materiałów i urządzeń do nabycia w naszym sklepie.
  Read Me...
 • 2 Pranie Dywanów i Tapicerek

  Oferujemy usługi w zakresie prania dywanów, tapicerek meblowych i tapicerek samochodowych. Usługi wykonujemy w naszej pralni lub u klienta. Dywany i wykładziny czyszczone w naszej pralni, zwracamy wyczyszczone i suche bez względu na pogodę. Poniżej przedstawiamy pełną ofertę świadczonych usług.
  Read Me...
 • 3 Systemy solarne

  Ekologiczne systemy solarne do produkcji ciepłej wody użytkowej i wspomagania centralnego ogrzewania, z panelami płaskimi lub kolektorami próżniowymi.
  Read Me...
 • 4 Pranie tapicerek meblowych i samochodowych

  Pranie tapicerki meblowej wykonujemy u klienta po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym, terminu i miejsca usługi. Tapicerki samochodowe pierzemy w miejscu wyznaczonym, obok budynku pralni lub u klienta. Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług.
  Read Me...
 • 5 Kotły, grzejniki, armatura łazienkowa

  Szeroki wybór kotłów węglowych i kotłów gazowych. Wymienniki i zasobniki 200-300 L. Grzejniki stalowe, aluminiowe i łazienkowe. Aparatura pomiarowa i zabezpieczająca. Armatura łazienkowa, ceramika sanitarna, wanny, kabiny. Części zamienne i inne ...
  Read Me...

Instalacja centralnego ogrzewania z polipropylenu jest systemem z tworzywa sztucznego. Do wykonania instalacji Co wykorzystuje się rury PP wzmacniane warstwą aluminiową, lub warstwą włókna szklanego. Warstwa wzmacniająca zwiększa wytrzymałość rury i usztywnia ją, oraz tworzy barierę antydyfuzyjną dla tlenu.

W instalacjach Co z PP wykorzystuje się rury;

 1. PP-R Stabi z warstwą aluminiun od zewnętrznej strony rury
 2. PP-R Stabi V-Centro z warstwą aluminium wbudowanego centralnie
 3. PP-R Vesbo Faser  z warstwą z włókna szklanego

Zalety rur PP-R: 

 1. szczelność dla tlenu
 2. wysoka wytrzywałość 
 3. nie osadza się kamień
 4. odporna chemicznie 
 5. nie przenosi drgań
 6. prostota montażu

 

Czytaj więcej...

Instalacje centralnego ogrzewania z czarnych rur stalowych,zostały praktycznie wyparte przez systemy z tworzyw sztucznych, alupexa, czy miedzi. Ale od kilku lat, instalacje stalowe powracają jako system rur stalowych ocynkowanych, łączonych za pomocą złączek zaprasowywanych. Nie jest to jedyna instalacja na kształtki zaprasowywane, podobne instalacje wykonuje się ze: 

 1. stali ocynkowanej
 2. stali nierdzewnej
 3. miedzi

Z rur i kształtki zaprasowywanych  do rur stalowych, miedzianych i ze stali nierdzewnej wykonuje się instalację ciepłej wody użytkowej, zimnej wody,centralnego ogrzewania, wody lodowej i instalacji gazowej. Instalacja w systemie złączek zaprasowywanych jest szybka w montażu i prawidłowo wykonana nie tłumi przepływów. Ponadto remont, modernizacja czy jakiekolwiek przeróbki nie stwarzają problemu. 

 

Czytaj więcej...

Rozdzielacz do ogrzewania podłogowego

Instalacja centranego ogrzewania z rur pex/al/pex, jest systemem rur wykonanych z dwóch warstw tworzywa sztucznego oddzielonego wkładką z aluminium. Warstwa aluminium usztywnia rurę i dodatkowo tworzy warstwę antydyfuzyjną. Unikalne właściwości tworzywa pex (polietylen sieciowany) pozwalają na dowolne kształtowanie przebiegu rur, co jest niezbędnym warunkiem do wykonania ogrzewania podłogowego.

Instalację Co z rur pex/al/pex wykonuje się:

 1. instalację kolektorową, rozprowadzaną z rozdzielacza
 2. instalację trójnikową, rozprowadzaną z trójników

Złączki do montażu instalacji Co pex/al/pex:

 

Czytaj więcej...

Instalacja centralnego ogrzewania z miedzi, jest jednym z popularniejszych systemów grzewczych wykonywanych domach jednorodzinnych, ze względu na trwałość, 

miedz1łatwość obróbki, różnorodność i dostępność złączek. Instalację miedzianą możemy wykonać jako:

 1. instalację z pionami
 2. instalację poziomą, rozprowadzaną pod wylewką
 3. instalację kolektorową, rozprowadzoną z rozdzielacza

 

Czytaj więcej...

Serwis naprawy

 • Serwis Junkers 1

  Autoryzowany Serwis Junkers

  Zapała Andrzej

  1. pierwsze uruchomienia
  2. naprawy gwarancyjne
  3. naprawy pogwarancyjne
  4. konserwacja

   tel. kom : 0604 203 877 

Zobacz naszą ofertę

Wystaw opinię

    

Opinie o Addan Pranie Dywanów, Tapicerek Meblowych i Samochodowych  

 

Opinie o Addan Pranie Dywanów, Tapicerek Meblowych i Samochodowych 

 

Opinie o Addan Pranie Dywanów, Tapicerek Meblowych i Samochodowych

Copyright 2023 robol69