Kontakt
14 6760-572,
info@addan.pl

ADDAN Wod-Kan.Co.

Prowadzimy również punkt: Prania dywanów i tapicerek

 • 1 Addan Wod-Kan.Co.

  Witamy na stronie sklepu ADDAN Wod-Kan.Co. zajmującego się sprzedażą artykułów w branży instalacji wodno-kanalizacyjnych, grzewczych i wyposażenia łazienek. Poniżej przedstawiamy krótką ofertę materiałów i urządzeń do nabycia w naszym sklepie.
  Read Me...
 • 2 Pranie Dywanów i Tapicerek

  Oferujemy usługi w zakresie prania dywanów, tapicerek meblowych i tapicerek samochodowych. Usługi wykonujemy w naszej pralni lub u klienta. Dywany i wykładziny czyszczone w naszej pralni, zwracamy wyczyszczone i suche bez względu na pogodę. Poniżej przedstawiamy pełną ofertę świadczonych usług.
  Read Me...
 • 3 Systemy solarne

  Ekologiczne systemy solarne do produkcji ciepłej wody użytkowej i wspomagania centralnego ogrzewania, z panelami płaskimi lub kolektorami próżniowymi.
  Read Me...
 • 4 Pranie tapicerek meblowych i samochodowych

  Pranie tapicerki meblowej wykonujemy u klienta po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym, terminu i miejsca usługi. Tapicerki samochodowe pierzemy w miejscu wyznaczonym, obok budynku pralni lub u klienta. Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług.
  Read Me...
 • 5 Kotły, grzejniki, armatura łazienkowa

  Szeroki wybór kotłów węglowych i kotłów gazowych. Wymienniki i zasobniki 200-300 L. Grzejniki stalowe, aluminiowe i łazienkowe. Aparatura pomiarowa i zabezpieczająca. Armatura łazienkowa, ceramika sanitarna, wanny, kabiny. Części zamienne i inne ...
  Read Me...

Pranie metodą na wskroś

Pranie metodą na wskroś, polega na umieszczeniu odkurzonego lub wytrzepanego dywanu w basenie ze środkiem piorącym. W zależności od stopnia zabrudzenia dywanu czas namaczania może trwać od godziny, a nawet do 10 godzin. Między czasie dywan jest szorowany mechanicznie, aż do uzyskania pożądanego efektu. Następnie środek piorący jest wypłukiwany wodą za pomocą odkurzacza piorącego. Dywan prany w ten sposób jest całkowicie przemoczony, co może skutkować rozwarstwieniem, rozklejeniem (wykładzina) lub deformacją w trakcie suszenia. Dlatego w takim przypadku dywan powinien być suszony w odpowiedni sposób.

Powyższa metoda jest skuteczna podczas:

 1. usuwania zapachów zwierząt z dywanu
 2. posiadających zapach stęchlizny
 3. lub innych nieprzyjemnych zapachów

Jest to pracochłonna metoda, wymagająca zastosowania bardzo silnych, profesjonalnych środków czyszczących i dezenfekujących, stosowana tam, gdzie naprawdę jest taka potrzeba.

Serwis naprawy

 • Serwis Junkers 1

  Autoryzowany Serwis Junkers

  Zapała Andrzej

  1. pierwsze uruchomienia
  2. naprawy gwarancyjne
  3. naprawy pogwarancyjne
  4. konserwacja

   tel. kom : 0604 203 877 

Zobacz naszą ofertę

Wystaw opinię

    

Opinie o Addan Pranie Dywanów, Tapicerek Meblowych i Samochodowych  

 

Opinie o Addan Pranie Dywanów, Tapicerek Meblowych i Samochodowych 

 

Opinie o Addan Pranie Dywanów, Tapicerek Meblowych i Samochodowych

Copyright 2023 robol69