Kontakt
14 6760-572,
info@addan.pl

ADDAN Wod-Kan.Co.

Prowadzimy również punkt: Prania dywanów i tapicerek

 • 1 Addan Wod-Kan.Co.

  Witamy na stronie sklepu ADDAN Wod-Kan.Co. zajmującego się sprzedażą artykułów w branży instalacji wodno-kanalizacyjnych, grzewczych i wyposażenia łazienek. Poniżej przedstawiamy krótką ofertę materiałów i urządzeń do nabycia w naszym sklepie.
  Read Me...
 • 2 Pranie Dywanów i Tapicerek

  Oferujemy usługi w zakresie prania dywanów, tapicerek meblowych i tapicerek samochodowych. Usługi wykonujemy w naszej pralni lub u klienta. Dywany i wykładziny czyszczone w naszej pralni, zwracamy wyczyszczone i suche bez względu na pogodę. Poniżej przedstawiamy pełną ofertę świadczonych usług.
  Read Me...
 • 3 Systemy solarne

  Ekologiczne systemy solarne do produkcji ciepłej wody użytkowej i wspomagania centralnego ogrzewania, z panelami płaskimi lub kolektorami próżniowymi.
  Read Me...
 • 4 Pranie tapicerek meblowych i samochodowych

  Pranie tapicerki meblowej wykonujemy u klienta po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym, terminu i miejsca usługi. Tapicerki samochodowe pierzemy w miejscu wyznaczonym, obok budynku pralni lub u klienta. Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług.
  Read Me...
 • 5 Kotły, grzejniki, armatura łazienkowa

  Szeroki wybór kotłów węglowych i kotłów gazowych. Wymienniki i zasobniki 200-300 L. Grzejniki stalowe, aluminiowe i łazienkowe. Aparatura pomiarowa i zabezpieczająca. Armatura łazienkowa, ceramika sanitarna, wanny, kabiny. Części zamienne i inne ...
  Read Me...

Instalacje centralnego ogrzewania z czarnych rur stalowych,zostały praktycznie wyparte przez systemy z tworzyw sztucznych, alupexa, czy miedzi. Ale od kilku lat, instalacje stalowe powracają jako system rur stalowych ocynkowanych, łączonych za pomocą złączek zaprasowywanych. Nie jest to jedyna instalacja na kształtki zaprasowywane, podobne instalacje wykonuje się ze: 

 1. stali ocynkowanej
 2. stali nierdzewnej
 3. miedzi

Z rur i kształtki zaprasowywanych  do rur stalowych, miedzianych i ze stali nierdzewnej wykonuje się instalację ciepłej wody użytkowej, zimnej wody,centralnego ogrzewania, wody lodowej i instalacji gazowej. Instalacja w systemie złączek zaprasowywanych jest szybka w montażu i prawidłowo wykonana nie tłumi przepływów. Ponadto remont, modernizacja czy jakiekolwiek przeróbki nie stwarzają problemu. 

 

Instalacje ze złączek zaprasowywanch posiadają standardowe kształtki:

 1.  kolana 90 %  jedno i dwukielichowe
 2.  kolana 45 %  Jedno i dwukielichowe
 3.  trójniki, trójniki redukcyjne
 4.  mufy, 
 5.  redukcje
 6.  mufy i nyple przejściowe z gwintami 

Instalacje ze złączek zaprasowywanych wykorzystuje się jako instalacje przemysłowe i instalacje sanitarne w budownictwie wielorodzinnym.

 

Serwis naprawy

 • Serwis Junkers

  Autoryzowany Serwis Junkers

  Zgoda Marek

  1. pierwsze uruchomienia
  2. naprawy gwarancyjne
  3. naprawy pogwarancyjne
  4. konserwacja 

  tel. kom : 0504 434 396

Zobacz naszą ofertę

Wystaw opinię

    

Opinie o Addan Pranie Dywanów, Tapicerek Meblowych i Samochodowych  

 

Opinie o Addan Pranie Dywanów, Tapicerek Meblowych i Samochodowych 

 

Opinie o Addan Pranie Dywanów, Tapicerek Meblowych i Samochodowych

Copyright 2023 robol69