Kontakt
14 6760-572,
info@addan.pl

ADDAN Wod-Kan.Co.

Prowadzimy również punkt: Prania dywanów i tapicerek

 • 1 Addan Wod-Kan.Co.

  Witamy na stronie sklepu ADDAN Wod-Kan.Co. zajmującego się sprzedażą artykułów w branży instalacji wodno-kanalizacyjnych, grzewczych i wyposażenia łazienek. Poniżej przedstawiamy krótką ofertę materiałów i urządzeń do nabycia w naszym sklepie.
  Read Me...
 • 2 Pranie Dywanów i Tapicerek

  Oferujemy usługi w zakresie prania dywanów, tapicerek meblowych i tapicerek samochodowych. Usługi wykonujemy w naszej pralni lub u klienta. Dywany i wykładziny czyszczone w naszej pralni, zwracamy wyczyszczone i suche bez względu na pogodę. Poniżej przedstawiamy pełną ofertę świadczonych usług.
  Read Me...
 • 3 Systemy solarne

  Ekologiczne systemy solarne do produkcji ciepłej wody użytkowej i wspomagania centralnego ogrzewania, z panelami płaskimi lub kolektorami próżniowymi.
  Read Me...
 • 4 Pranie tapicerek meblowych i samochodowych

  Pranie tapicerki meblowej wykonujemy u klienta po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym, terminu i miejsca usługi. Tapicerki samochodowe pierzemy w miejscu wyznaczonym, obok budynku pralni lub u klienta. Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług.
  Read Me...
 • 5 Kotły, grzejniki, armatura łazienkowa

  Szeroki wybór kotłów węglowych i kotłów gazowych. Wymienniki i zasobniki 200-300 L. Grzejniki stalowe, aluminiowe i łazienkowe. Aparatura pomiarowa i zabezpieczająca. Armatura łazienkowa, ceramika sanitarna, wanny, kabiny. Części zamienne i inne ...
  Read Me...

Po praniu dywanu, dywan jest mokry, lub przemoczony w zależności od metody prania. Dlatego od stopnia przemoczenia dywanu, zależy sposób w jaki będzie on suszony. O ile w ciepłym i pogodnym okresie, suszenie dywanów nie stwarza większego problemu, to okresie jesienno-zimowym wymaga odpowiednio przygotowanych warunków do schnięcia czyli:

 1. przygotowania pomieszczenia
 2. urządzeń grzewczych
 3. wieszaków na dywany
 4. odpowiedniego sposobu ogrzewania
 5. wentylacji

 

 

W naszej pralni korzystamy w zależności od potrzeb z ogrzewania:

 1. grzejnikowego
 2. podłogowego
 3. nadmuchowego co w znacznym stopniu skraca suszenie, wymusza wentylację i osuszanie wilgotnego powietrza.

Bardzo mokre dywany wstępnie przesychają na ogrzewanej posadzce, następnie trafiają na wieszak gdzie są suszone ciepłym powietrzem z nagrzewnicy nadmuchowej. Dywany suszone w ten sposób nie deformują i nie rozciągają się. Jest to szczególnie ważne w przypadku starszych dywanów ponieważ unika się przypadkowego rozerwania, przy zakładaniu ciężkiego, mokrego dywanu na wieszak. 

Serwis naprawy

 • Serwis Junkers 1

  Autoryzowany Serwis Junkers

  Zapała Andrzej

  1. pierwsze uruchomienia
  2. naprawy gwarancyjne
  3. naprawy pogwarancyjne
  4. konserwacja

   tel. kom : 0604 203 877 

Zobacz naszą ofertę

Wystaw opinię

    

Opinie o Addan Pranie Dywanów, Tapicerek Meblowych i Samochodowych  

 

Opinie o Addan Pranie Dywanów, Tapicerek Meblowych i Samochodowych 

 

Opinie o Addan Pranie Dywanów, Tapicerek Meblowych i Samochodowych

Copyright 2023 robol69